Бухгалтери централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту взяли участь в онлайн-семінарі
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennia_viber_2021-04-22_15-54-20-1.jpg)
21 квітня 2021 року бухгалтери із нарахування заробітної плати централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Краснокутської селищної ради взяли участь в онлайн-семінарі, організованому Харківською державною податковою службою, з питання формування та надання об’єднаної звітності ЄСВ та ПДФО.